WYDARZENIA

GEORGINA TARASIUK LICE ACTion2015-01-17

Zapraszamy na sobotnią imprezę i live act w wykonaniu Georginy Tarasiuk, która gości ze swoim występem w najlepszych klubach w Polsce! Poniżej krótki opis:

 

Wokalistka, kompozytorka, animatorka kultury.
Swoje pierwsze kroki stawiała jako 10-latka w programie „Szansa na Sukces”, wykonując piosenkę Natalii Kukulskiej” – „Dłoń”.
Swoim występem zapadła w pamięć milionom polaków. Była również zwyciężczynią 10-lecia programu, wygrywając między innymi z Justyną Steczkowską, Tomkiem Makowieckim, Anią Wyszkoni czy Szymonem Wydrą, którzy również zaczynali swoją karierę w tym programie.
Jako 14-latka nakładem wytwórni SonyMusicPolska, wydała swoją pierwszą solową płytę – „Georgina”.
Śpiewała z takimi sławami jak Garou, Jose Cura czy Chór Aleksandrowa.
W 2007 r. była solistką w oratorium Piotra Rubika.
Obecnie dojrzała artystka, tworząca muzyczne Live Act z czołówką polskich Dj-ów. Zaangażowanna jest również w projekty - Jam Session.
W trakcie 5 letniej działalności klubowej zagrała ponad 300 koncertów/ live actów.
Niedługo możemy spodziewać się materiału, nad którym obecnie pracuje. Jej muzyka, pomimo klubowego zacięcia, będzie nosić znamię alternatywy i akustycznych brzmień.

Najlepsza sobotnia impreza w Tarnowie się szykuje no i oczywiście pamiętamy o promocjach! specjalnie dla pań które zjawią się do 22:30 w cenie biletu dostaną od nas 2 pyszne drinki a do 23 wiśniówkę ze sprit'em piją za 1PLN!Wstęp: 10 PLN (Wszyscy 18+)


Klub czynny od godz. 21:00
Info/rez. tel: 515 262 674

GEORGINA TARASIUK LICE ACTion